آموزش زبان انگیسی در اصفهان|آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی از متوسطه تا دانشگاه|آموزش مکالمه انگلیسی

آموزش زبان انگیسی در اصفهان|آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی از متوسطه تا دانشگاه|آموزش مکالمه انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی در اصفهان
ارائه پکیج های آموزشی برای دانش آموزان متوسطه,متقاضیان شرکت در کنکور,تقویت مکالمه انگلیسی,آموزش انگلیسی روزمره
09031117320

بایگانی
طبقه بندی موضوعی

چهارشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۸، ۱۱:۳۰ ق.ظ

۰

چهار مهارت اصلی در زبان انگلیسی

چهارشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۸، ۱۱:۳۰ ق.ظ

چهار مهارت اصلی در زبان انگلیسی

چهار مهارت اصلی در زبان انگلیسی

 

هنگام یادگیری زبان انگلیسی، به منظور برقراری ارتباطات کامل به چهار مهارت نیاز داریم. هنگامی که زبان مادری خود را می آموزیم، معمولا در ابتدا فقط گوش می دهیم، سپس یاد میگیریم که حرف بزنیم، بعد از آن می توانیم بخوانیم و سرانجام نحوه ی نوشتن و نگارش را به ما آموزش می دهند. این چهار مهارت اصلی برای زبان انگلیسی نیز وجود دارد. 

 

چهار مهارت اصلی در یادگیری زبان انگلیسی

لیسنیگ    Listening
لیسنینگ یعنی دریافت اطلاعات زبان انگلیسی از طریق گوش ها. این فرآیند شامل شناسایی صداهای شنیده شده و تطبیق آنها با لغات و جملات می باشد. هنگامی که به زبان انگلیسی گوش می دهیم، از گوش هایمان برای دریافت صداهای مشخص استفاده می کنیم ( حروف، استرس ها، ریتم ها، مکث ها) و از مغزمان برای تبدیل این صداها و آواها برای درک پیام مورد نظر گوینده کمک می گیریم.
در زبان انگلیسی، به مانند هرزبان دیگری، گوش دادن نیاز به توجه و تمرکز دارد. این مهارتی است که نیاز به کار کردن و تمرین روزانه  دارد و علاوه بر این، تعیین تمرینات مناسب، برای تقویت گوش دادن به زبان انگلیسی و نیز تقویت لغات انگلیسی ضروری می باشد.
کسانی که معمولا در تمرکز مشکل دارند، شنونده های ضعیفی در زبان انگلیسی هستند. ما این مهارت را در ابتدا توسط گوش دادن به کسانی که می دانند چگونه به زبان انگلیسی صحبت کنند تقویت می کنیم. این افراد ممکن است بومی انگلیسی زبان باشند و یا افرادی باشند که زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم یا زبان خارجی آموخته اند. برای تمرین می توانیم به صداهای ضبط شده گوش دهیم. بهترین روش تمرین، گوش دادن به مطالب متنوع زبان انگلیسی است. بنابراین، برای دستیابی به مهارت مکالمه به صورت روان باید لیسینینگ زبان انگلیسی خود را تقویت کنیم. تقویت مهارت شنیداری زبان انگلیسی نه تنها درفهم مکالمات مفید است، بلکه به ما در برقراری بهترارتباط به زبان انگلیسی با دیگر افراد کمک می کند.
تقویت مهارت لیسنیگ Listening در زبان انگلیسی منجر به تقویت تلفظ لغات، نحوه ی بیان جملات و محل های استرس در جملات و لغات خواهد شد. مهارت شنیداری قوی، اعتماد به نفس وخود باوری، کسب امتیازات مطلوب تر در مدرسه و یا دانشگاه و کسب موقعیت مناسب تر در محل کار را به دنبال دارد. 

آموزش ریدینگ زبان انگلیسی

 

اسپیکینگ speaking
مهارت اسپیکینگ یعنی تحویل و نمایش زبان انگلیسی – مهارت speaking همچنین به عنوان یک مهارت خلاقانه شفاهی نیز شناخته می شود. همانند هرمهارت دیگری، اندکی پیچیده است و به موارد بیشتری ازتلفظ لغات به تنهایی دلالت دارد. به منظور صحبت کردن، صداهایی را با استفاده از دهان، لبها، دندان و غیره تولید می کنیم که مخاطب ما با شناخت  این صداها و آوا ها و تطبیق آن با لغات و جملات، به منظور ما پی خواهد برد.
صحبت به زبان انگلیسی نیازمند حداقل یک شنونده است. هنگامی که دو نفر یا بیشتر با یکدیگر صحبت می کنند، به این مکالمه یا دیالوگ گفته می شود. علاوه بر این، صحبت در دیالوگ می تواند از شخصی به شخص دیگر به راحتی منتقل شود. در کنار این، برخی افراد با خودشان صحبت می کنند! برخی از زبان آموزان برای تقویت speaking در زبان انگلیسی با خودشان در مقابل آینه صحبت می کنند.

به طور کلی، در زبان انگلیسی سه نوع شرایط speaking وجود دارند که بهتراست بدانیم کدام شرایط تقابلی، نیمه تقابلی و غیر تقابلی است. شرایط speaking تقابلی شامل مکالمه های رو در رو و تماس های تلفنی است که امکان درخواست تکرارجمله، شفاف سازی از مخاطب مکالمه ما وجود دارد. در حالی که شرایط speaking نیمه تقابلی در زبان انگلیسی شامل سخنرانی برای حضار  بدون هیچ گونه تفسیری در حین سخنرانی است.
شخص سخنران هیچ وقت شانس دیدن حضار از نزدیک و قضاوت راجع به آنها از نحوه ی نگاه یا حالت صورت آنها را نخواهد داشت. شرایط speaking غیر تقابلی می تواند تحت عنوان سخنرانی های ضبط شده یا برنامه های ضبط شده رادیو و غیره باشد.
در نهایت،speaking  می تواند رسمی و غیر رسمی باشد. اسپیکینگ غیر رسمی معمولا در کنار خانواده یا دوستان یا افرادی که به خوبی می شناسیم استفاده می شود. حالت speaking  رسمی در شرایط کاری و یا آکادمیک و یا هنگامی که افراد یکدیگر را برای اولین بار ملاقات می کنند، روی می دهد. مهارت speaking در زبان انگلیسی، مهارتی است که تقریبا تمامی زبان آموزان علاقه دارند هرچه سریع تر به سطح عالی آن برسند.
روانی کلام Fluency
روانی و صوت در مهارت speaking زبان انگلیسی می تواند افزایش اعتماد به نفس هنگام مکالمه و برقراری ارتباط با دیگران تاثیر زیادی داشته باشد.

چهار مهارت اصلی در زبان انگلیسی

 

 

 

آموزش زبان انگلیسی دبیرستانآموزش زبان انگلیسی کنکور

 

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی